Aikataulu

Lopullinen aikataulu

LYHYT VERSIO

PERJANTAI 7.8.2020
Laji alkaaLajiVaihe
12.45Kilpailujen avaus 
13.00N16 100malkuerät, erät 1, 2
13.00M17 moukariloppukilpailu
13.10N16 100malkuerät, erä 3, 4
13.20N16 100malkuerät, erä 5
13.30N17 100malkuerät, erät 1, 2
13.40N17 100malkuerät, erä 3, 4
14.00M16 seiväsloppukilpailu
14.10N16 pituuskarsinta
14.20M16 moukariloppukilpailu
14.05M16 400malkuerät, erät 1, 2
14.20M17 400malkuerät, erät 1, 2
14.35N16 400malkuerät, erät 1, 2
14.35N17 pituuskarsinta
14.45N16 400malkuerät, erä 3
14.55N17 400malkuerät, erät 1, 2
15.05N17 400malkuerät, erä 3
15.15M16 800malkuerät, erät 1, 2
15.30M17 800malkuerät, erät 1, 2
15.45N16 800malkuerät, erät 1, 2
15.55N16 800malkuerät, erä 3
16.15N16 100mvälierät, erät 1, 2
16.25N16 100mvälierät, erä 3
16.30N17 100mvälierät, erät 1, 2
16.45M16 100malkuerät, erät 1, 2
16.35N17 kiekkoloppukilpailu
16.50M16 100malkuerät, erä 3
17.05M17 100malkuerät, erät 1, 2
17.15M17 100malkuerät, erä 3
17.30M17 seiväsloppukilpailu
18.00M17 3000mloppukilpailu
18.15N17 3000mloppukilpailu
18.30N16 3000mloppukilpailu
18.45M16 3000mloppukilpailu
18.50N16 kiekkoloppukilpailu
19.05M17 100mloppukilpailu
19.10N17 100mloppukilpailu
19.15N16 100mloppukilpailu
19.20M16 100mloppukilpailu
19.35M17 400mloppukilpailu
19.45N17 400mloppukilpailu
19.55N16 400mloppukilpailu
20.05M16 400mloppukilpailu
AIKATAULU
LAUANTAI 8.8.2020
Laji alkaaLajiVaihe
10.00N17 moukariloppukilpailu
10.00N16 kolmiloikkakarsinta
10.05M17 korkeusloppukilpailu
10.35N16 200malkuerät, erät 1, 2
10.45N16 200malkuerät, erä 3, 4
10.55N16 200malkuerät, erä 5
11.05N17 200malkuerät, erät 1, 2
11.15N17 200malkuerät, erät 3, 4
11.40M16 pituusloppukilpailu
11.50M17 pituusloppukilpailu
12.10N16 korkeusloppukilpailu
12.15N16 moukariloppukilpailu
12.25N16 100m ajalkuerät, erät 1, 2
12.40N17 100m ajalkuerät, erät 1, 2
13.15M16 110m ajalkuerät, erät 1, 2
13.30M17 110m ajalkuerät, erät 1, 2
14.00N16 3000m kävelyloppukilpailu
14.00N17 3000m kävelyloppukilpailu
14.20N16 kuulaloppukilpailu
14.35N17 korkeusloppukilpailu
14.40N16 pituusloppukilpailu
14.45M16 3000m kävelyloppukilpailu
14.45M17 3000m kävelyloppukilpailu
15.00M17 kiekkoloppukilpailu
15.35M16 2000mhloppukilpailu
15.50M17 2000mhloppukilpailu
16.10N17 2000mhloppukilpailu
16.25N16 2000mhloppukilpailu
16.35M16 korkeusloppukilpailu
16.40N17 pituusloppukilpailu
16.50N17 kuulaloppukilpailu
16.50N16 800mloppukilpailu
17.00N17 800mloppukilpailu
17.05M16 kiekkoloppukilpailu
17.15M16 800mloppukilpailu
17.25M17 800mloppukilpailu
17.45M17 110m ajloppukilpailu
17.55M16 110m ajloppukilpailu
18.15N17 100m ajloppukilpailu
18.25N16 100m ajloppukilpailu
AIKATAULU
SUNNUNTAI 9.8.2020
Laji alkaaLajiVaihe
10.00M16 keihäsloppukilpailu
10.00N16 kolmiloikkaloppukilpailu
10.40N16 seiväs loppukilpailu
11.40N17 keihäsloppukilpailu
10.50N17 200mvälierät, erät 1, 2
11.05N16 200mvälierät, erät 1, 2
11.15N16 200mvälierät, erä 3
11.30M16 200malkuerät, erät 1, 2
11.40M16 200malkuerät, erä 3
11.50M17 200m alkuerät, erät 1, 2
12.00M17 200m alkuerät, erä 3
11.55N17 kolmiloikkaloppukilpailu
12.45N16 1500mloppukilpailu, 2 erää
13.05N17 1500mloppukilpailu
13.15M16 kuulaloppukilpailu
13.25M16 1500mloppukilpailu
13.40M17 1500mloppukilpailu
13.55M16 kolmiloikkaloppukilpailu
14.05M17 keihäsloppukilpailu
14.25N16 200mloppukilpailu
14.35N17 200mloppukilpailu
14.40N17 seiväsloppukilpailu
14.45M16 200mloppukilpailu
14.55M17 200mloppukilpailu
15.30N16 400mhloppukilpailu, 2 erää
15.35M17 kuulaloppukilpailu
15.45N17 400mhloppukilpailu, 2 erää
15.45N16 keihäsloppukilpailu
15.50M17 kolmiloikkaloppukilpailu
16.20M16 400mhloppukilpailu, 2 erää
16.35M17 400mhloppukilpailu, 2 erää